Hudební produkce+výuka

Svatební obřady, rauty, degustace, prostě všude, kam by se hodil decentní hudební podkres nejlépe s živými muzikanty. Přesně pro takové příležitosti jsme vytvořili sesterské duo Slanařky ve složení housle a klarinet. V repertoáru máme širokou škálu od klasiky přes swing, tradiční irské tance, filmové a muzikálové soundtracky až po populární hudbu. Krátký sestřih několika ukázek je možné poslechnout níže:

Zároveň jsem členkou středověké skupiny Rebule a folk-corové skupiny Cruadalach. Bližší informace a kontakty na manažery jsou k dispozici pod uvedenými odkazy.

Občas vypomáhám v amatérských i větších orchestrech. Ráda si příležitostně zahraji i v dalších projektech.

Nabízím také výuku hry na housle pro začátečníky (nebo falešné začátečníky). Pro děti mám připravené pěkné obrázkové a hravé didaktické pomůcky, pro dospělé vstřícný přístup k jejich představě, kterou se budou chtít hrou na housle prezentovat. Lekce mám nastavené na 45 minut za cenu 300 Kč.

Mám praxi i s výukou hry na klavír nebo na flétnu. Po domluvě lze provozovat i tyto lekce za stejných podmínek. Stačí se ozvat na HoneyArt@seznam.cz.