Hudební produkce+výuka

Mimo tvorby historických kostýmů můžu nabídnout i hudební produkci a to jak ze středověké hudby (Rebule), tak melodického hard-core metalu s doprovodem klasických nástrojů (Cruadalach).

Bližší informace a kontakty na manažery skupin nalezneš pod jejich odkazy.

Osobně hraji aktivně na housle, občas vypomáhám v amatérských i větších orchestrech. Ráda si příležitostně zahraju i v dalších projektech. Přes zimu 2018 jsem hostovala na natočení CD „Dnes večer u Kelta“ skupiny irské hudby Paleta.

Zároveň nabízím výuku hry na housle pro začátečníky (nebo falešné začátečníky). Pro děti mám připravené pěkné obrázkové a hravé didaktické pomůcky, pro dospělé vstřícný přístup k jejich představě, kterou se budou chtít hrou na housle prezentovat.  Bydlím v malé vesnici poblíž Roudnice nad Labem, každé úterý a středu jsem k dispozici v Ústí nad Labem. V těchto místech je možné se domluvit na lekcích o 45 minutách za 300 Kč. Pokud by měl někdo eminentní zájem o řízenou výuku i přesto, že jsou mu tato města nedostupná, můžeme se domluvit na hodinách přes skype, kde se Vám budu snažit vše popsat jak nejlépe to bude možné.

Mám praxi i s výukou hry na klavír nebo na flétnu. Po domluvě lze provozovat i tyto lekce za stejných podmínek. Stačí se ozvat na HoneyArt@seznam.cz.